×

Archives

HOW TO SHOP

1 Login or create new account.
2 Review your order.
3 Payment & FREE shipment

If you still have problems, please let us know, by sending an email to [email protected] . Thank you!

SHOWROOM HOURS

Mon-Fri 9:00AM - 6:00AM
Sat - 9:00AM-5:00PM
Sundays by appointment only!

FORGOT YOUR DETAILS?

sestdien, 22 augusts 2015 / Published in RC shop

Piedāvājam tikai Hobija un Pro klases rv modeļus

Augstas kvalitātes radio vadāmie modeļi ir mūsu specifikācija. Šo modeļu uzbūvi, materiālus no kā tie tiek pagatavoti, elektroniku, motorus ir ražojuši pasaules slaveni uzņēmumi, tos izstrādājuši ir augsti kvalificēti zinātnieki, un meistari izmantojos jaunākās tehnoloģijas, lai iegūtu maksimālu izturību, ātrumu, vadāmību un jautrību. Šiem modeļiem nav nekā kopīga ar radio vadāmām rotaļlietām.

Iespējams labākais serviss

Mūsu serviss savā pastāvēšanas laikā ir ieguvis ļoti lielu pieredzi, ar kuru arī dalās ar saviem klientiem. Mūsu klienti var būt pārliecināti viņu tehnika tiks salabota un uzlabota, nepārtērējot lieki savu naudu. Liels prieks ir kad klients novērtē un uzslavē mūsu darbu, tāpēc servisa darbinieku uzcītība paveikt jebkuru remontu izcili ir motivēta.

Jautrība garantēta gan mazajiem, gan lielajiem

Piedāvājam tehnisku aizraujošu izklaidi visiem! Ar Pro radio vadāmo drifta auto trasi cilvēki iepazīst lielisku atpūtas veidu, hobiju un pat sporta veidu. Šī izklaide der no 7 gadiem līdz sirmam vecumam. Šāda izklaide neprasa fizisko slodzi, tāpēc to spēj visi! Dot cilvēkiem iejusties profesionāla driftētāja lomā, apgūt kontrolētas sānslīdes pamatprincipus un iegūt adrenalīnu. Trasi ir iespējams uzstādīt iekštelpās, gan brīvā dabā, jebkurā vietā un Jums izdevīgā laikā.

TOP