Trases īre Radio vadāmo mašīnu un trases īre

Mēs piedāvājam:

profesionālo radio vadāmo mašīnu un trases īri. Jūs saņemat pilnu pakalpojuma servisu – trases un mašīnu transportēšana, trases uzstādīšana, mašīnu sagatavošana braukšanai, akumulatoru maiņa, akumulatoru uzlādēšana, braucēju apmācība, sacensību rīkošana.
Vienlaicīgi trasē var piedalīties vairāki dalībnieki. Pie mums apmeklētāji iegūst un uzlabo iemaņas driftā. Labi pavada laiku ģimenes lokā vai ar draugiem. Izbauda rv mašīnas un iegūst adrenalīnu!
Veicot aptauju, izklaides jomā ir secināts, ka nav pietiekami plašs piedāvājums pusaudžiem un pieaugušajiem. Pārsvarā izklaides ir paredzētas bērniem līdz 14 gadu vecumam.
Tā kā pasākumos cilvēki dodas atpūsties un labi pavadīt laiku, tad profesionālo radio vadāmo mašīnu trase ir lieliska izklaide!

Piedāvājuma mērķis

Ar šo piedāvājumu vēlos iepazīstināt cilvēkus par lielisku atpūtas veidu, hobiju un pat sporta veidu. Vēlos atrisināt problēmu izklaides jomā cilvēkiem no 9 gadiem līdz sirmam vecumam. Šāda izklaide neprasa fizisko slodzi, tapēc to spēj visi! Dot cilvēkiem iejusties profesionāla driftētāja lomā, apgūt kontrolētas sānslīdes pamatprincipus un iegūt adrenalīnu.

Ziņas par projektu

Projekts uzsākts 2013. gadā. Apzinātas daudzas problēmas un tās atrisinātas, lai klientiem nodrošinātu labāko servisu. Šāda tipa trase iekštelpā darbojās tirdzniecības centrā „ZOOM”,„MOLS” un „Domina-Shopping”. Trases tika uzstādītas arī uz Rīgas svētkiem, Staro Rīga, Ventspils, Talsu, Kuldīgas, Valmieras, Jelgavas un daudzās citās pilsētās. BT1 izstāžu kompleksā Ķīpsalā, Biķernieku Sporta Bāzē, kooperatīvos pasākumos. Auto centros, utt. REDRIFT mobila trase ir bijusi arī skolās, kur guva lielu sajūsmu no bērniem. Redrift komanda atlasīta no pieredzējušiem šī sporta cienītājiem, kuri perfekti pārvalda tehnisko pusi un spēj labi komunicēt ar cilvēkiem.

Tehniskie dati par trasi

Āra trases izmērs ir 50m2 (5m x 10m). Iekštelpu trasi ir iespējams pielāgot telpas konfigurācijai un atvēlētai platībai. Neliela platība ir vajadzīga personālam, vieta akumulatoru uzlādei un nelielam auto modeļu servisam. Elektrības pieslēgums.
Āra trasi ir iespējams uzstādīt arī uz nelīdzenas virsmas, jo to ir iespējams noregulēt. Trasei ir ūdens noturīga virsma un nojume.
Radio vadāmas drifta mašīnas izmērā 1/10, kas darbojas uz elektrību nepiesārņo gaisu un ir daudz klusākas par iekšdedzes motoriem. Elektrības patēriņš ir ļoti mazs - lādētājs, kurš darbojas no 12v.

Cerot uz veiksmīgu sadarbību,
Renārs Griķis
SIA „R G” valdes loceklis un projekta autors
Mobilais tālrunis 29273919