Trases īre skolām  

 

Aicinu uz sadarbību skolas:

Piedāvājam skolēniem izglītojošu, aizraujošu un interesantu pasākumu vienīgajā Baltijā profesionālo radio vadāmo mašīnu trasē!

Ir iespējams, ka trase tiek atvesta uz Jūsu skolu

uzstādīta sporta vai aktu zālē, kas neprasīs Jums papildus transporta izmaksas. Tikai jānodrošina vairāku ( vēlams 7) klašu dalība pasākumā. Katru stundu cita klase. Mēs piedāvājam pilnu servisu – trases un mašīnu transportēšana, trases uzstādīšana, mašīnu sagatavošana braukšanai, akumulatoru maiņa, akumulatoru uzlādēšana, braucēju apmācība, sacensību rīkošana. Vienlaicīgi var piedalīties līdz sešiem dalībniekiem. Ieteicamais bērnu vecums ir no 9 gadiem.

skolai redrift v1a

 • Stundas laikā (45 min.) skolēni tiks iepazīstināti
  • ar radio vadāmo mašīnu uzbūvi, kas ir maksimāli pielīdzināta īstas sporta mašīnas uzbūvei. Mašīnas ritošo daļu regulēšana un to ietekme vadīšanā. Motoru vēsture, iekšdedzes motora un elektromotora uzbūve to plusi un mīnusi 
  • ar braukšanas tehniku kontrolētā sānslīdē jeb driftā. Kā pareizi ir apgūt mašīnas vadīšanu, kā uzlabot braukšanas tehniku lai varētu pēc iespējas labāk izbraukt trasi sānslīdē

skolai redrift v3b

 • Katrs skolēns 
  • tiks pie radio vadāmās mašīnas pults, lai izmēģinātu savas prasmes braukšanā.
   Pēc braukšanas prasmju apgūšanas tiks rīkotas sacensības, kurās noteiks
   3 labākos skolēnus no katras klases, kurus godalgos ar diplomu.

skolai redrift v4

 • REDRIFT komandai ir pieredze ar šādām izklaides programmām bērniem
  • Tās interesē un aizrauj gan meitenes, gan zēnus, gan lielākus, gan mazākus.
   Rīkoto pasākumu sarakstu var apskatīt šeit: Veiktie pasākumi

skolai redrift v5

 • Trases nomas izmaksas
  • Stundu gara programma vienai klase izmaksā 60.00 EUR, minimums 4 klases vienā dienā. (lai atmaksātos uzstādīt trasi)
  • Iespējams noīrēt trasi uz 7 st. par 400.00 EUR un par katru nākamo stundu 45.00 EUR (transporta izdevumi Rīgā un Rīgas rajonos iekļauti cenā)

Piedāvājuma mērķis:

Ar šo piedāvājumu vēlos iepazīstināt skolēnus par lielisku atpūtas veidu, hobiju vai pat sporta veidu. Šādai izklaide neprasa fizisko slodzi, tāpēc to spēj visi! Dot cilvēkiem iejusties profesionāla driftētāja lomā, apgūt kontrolētas sānslīdes pamatprincipus un iegūt adrenalīnu. 

Tehniskie dati par trasi:

Trases izmērs ir 50m2 (5m x 10m). Ir arī iespēja pieskaņot trasi telpai. Neliela platība ir vajadzīga personālam, vieta akumulatoru uzlādei un nelielam auto modeļu servisam. Elektrības pieslēgums. Radio vadāmas drifta mašīnas izmērā 1/10, kas darbojas uz elektrību nepiesārņo gaisu un ir daudz klusākas par iekšdedzes motoriem. Elektrības patēriņš ir ļoti mazs - lādētājs, kurš darbojas no 12v.


Cerot uz veiksmīgu sadarbību!
SIA „R G” valdes loceklis un projekta autors
Renārs Griķis 
Mobilais tālrunis 29273919 
e-pasts  [email protected]