RC Drift Kas ir RC Drift

Vai kādreiz ir bijis sapnis:

par to, ka Jums ir neliels auto, kuru varat vadīt? Vai esat kādreiz redzējuši kādu kurš uz ielas braukā ar radio kontrolējamu automašīnu un domājat, cik jautri būtu, ja Jums arī būtu tāds pats?! Iesaistīties radio vadības auto hobijā ir daudz vieglāk, nekā Jūs domājat! Tas ir ne tikai aizraujošs brīvā laika pavadīšanas veids, bet arī populārs sporta veids. Profesionālās radio vadāmās mašīnas trasē spēj attīstīt līdz pat 120km/h lielu ātrumu, bet ātruma rekords ar šādiem modelīšiem ir uzstādīts 278km/h! Fantastiski? Šis hobijs attīsta tehnisko domāšanu, koordināciju un sniedz daudz pozitīvu emociju, kad tiek rīkotas sacensības. Nevarat atļauties driftam gatavu BMW M3, esat pārāk jauni, lai vadītu auto, vai vienkārši meklē hobiju, vai sportu? 

par

Jūs varat atļauties:

Profesionālās RC Drift automašīnas ir foršas, jo ar tām VAR izpausties! Tas ir ne tikai vadīt RC modelīti, bet braukšanas māksla un RC hobijs visā pasaulē! RC Drift - tas ir analogs sporta veidam Drifts uz īstajiem automobiļiem (1:1), tikai tas notiek ar pilnpiedziņas automobiļiem kuru izmērs ir 1:10 ar elektromotoriem. Par cik šo modelīšu uzvedība līdzinās īstām drift automašīnām, ir ļoti viegli apgūt drifta elementus pirms to darīt ar īstu auto. 

Fakti par RC Drift:

Pasaulē tas ir izplatīts sporta veids, kurš dzimis Japānā. Profesionālo sportistu RC Drift modeļu vērtība var pārsniegt 5000 EUR robežu. Pasaules ātruma rekords šādiem modeļiem ir sasniedzis 278km/h robežu. Profesionālajiem RC Drift modeļiem, pirms katrām sacensībām, ir nepieciešams veikt vairāk nekā 68 regulējumus ieskaitot pat tādus sīkumus, kā amortizatoru eļļas blīvuma un daudzuma mērijumus. Skan sarežģīti? Tas ir tikai sākums... Tās nav rotaļlietas, kuras Jūs redzat bērnu preču plauktos, tās ir profesionālas radiovadāmas drifta automašīnas kuras var attīstīt jaudu 0.7 Zs, kas ir pilnīgi pietiekami, lai šie radio vadāmie auto uzvestos, kā īsta automašīna, kuru Jūs varat vadīt kontrolējamā sānslīdē, cenšoties izbraukt vienīgo mobīlo drifta trasi Baltijā.