RC Drift detaļas un tunings Uzlabo tehnisko un vizuālo RC Driffta mašīnai

Tāpat kā jebkurām automašīnām nākas mainīt detaļas, kuras nolietojas vai arī salūzts. Protams ir iespējams ne tikai nomainīt nodilušās detaļas pret jaunām, bet nomainīt tās pret daudz izturīgākām un vizuāli labākām. Ir plašs riepu un disku klāsts. 

Ja ir apnicis RC Drifta auto vizuālais izskats to ir viegli pārtaisīt. Iespējams ir uzmontēt antispārnu, vai pilnībā nomainīt virsbūvi pret jebkuru citu izdarot pašam minūtes laikā. Ja ir vēlme var, pat nokrāsojot pēc savas patikas.


Ir iespējas iegādāties vadības kontroles uzlabojumu vai pat citu motoru ja neapmierina oriģinālā jauda. Nomainot parasto oriģinālo motoru (Brushed) divu vadu motoru pret (Brushless) trīs vadu ar sensoru ir iespējams ar speciālu programmēšanas karti tam noregulēt - cik ātri brauks, cik ātri paātrināsies, cik strauji bremzēs, cik ātri brauks atpakaļgaitā un desmit citas iespējas ko varat saregulēt tikai motoram.


Šos RC Drifta auto varat remontēt un uzlabot tāpat kā īstas (1:1) mašīnas tikai par daudz mazākam izmaksām un mājas apstākļos

jauns
  Iegādājoties pie mums rezerves daļas, detaļu maiņa BEZ MAKSAS!