Trases īre pasākumiem  

Aicinu uz sadarbību pasākuma veidotājus:

Piedāvājam trases īri kooperatīviem pasākumiem, jubilejas svinībām, uzņēmuma klientu dienām un citiem pasākumiem kur vēlaties jautru un mūsdienīgu aizraujošu izklaidi. REDRIFT komandai ir liela pieredze ar šādām izklaides programmām. Tās interesē un aizrauj gan meitenes, gan zēnus, gan vīriešus, gan sievietes. Šis ir lielisks atpūtas veids, hobijs un pat sporta veids. Šādai izklaide neprasa fizisko slodzi, tāpēc to spēj visi! Vēlamies dot cilvēkiem iejusties profesionāla driftētāja lomā, apgūt kontrolētas sānslīdes pamatprincipus un iegūt adrenalīnu.

Henkel redrift rc driftElko redrift rc drift rv
Krown redrift rc drift latviaredrift rc drift ara trase pasakumiem latvia

Mēs piedāvājam:

Nogādāt trasi Jums izdevīgā vietā un laikā
Trases montāžu (montāžas laiks ~ 1 stunda), demontāžu, akumulatora maiņu un nepieciešamo servisu
Ik vienu braukt gribētāju iepazīstināt gan ar radio vadāmo mašīnu uzbūvi, kas ir maksimāli pielīdzināta īstas sporta mašīnas uzbūvei, gan ar braukšanas tehniku kontrolētā sānslīdē jeb driftā.
Pēc braukšanas prasmju apgūšanas rīkot sacensības, kurās noteiks labākos, 3 labākie tiks godalgoti ar diplomu.


REDRIFT pakalpojuma izmaksas :

  • Piedāvājam iespēju, ka trase tiek atvesta uz Jūsu izvēlēto vietu. Minimālās divas stundas trases īre ir 250.00 EUR (+transporta izdevumi). Par katru nākamo stundu + 50.00 EUR.
  • Vienas dienas trases īre ir 600.00 EUR + transporta izdevumi

Tehniskie dati par trasi:

Āra trases izmērs ir 50m2 (5m x 10m). Neliela platība ir vajadzīga personālam, vieta akumulatoru uzlādei un nelielam auto modeļu servisam. Elektrības pieslēgums. Trasē vienlaikus var braukt ne vairāk par 5 mašīnām. Radio vadāmas drifta mašīnas izmērā 1/10, kas darbojas uz elektrību nepiesārņo gaisu un ir daudz klusākas par iekšdedzes motoriem. Elektrības patēriņš ir ļoti mazs - lādētājs, kurš darbojas no 12v. Trasei ir arī tents.

Iekštelpu trases tiek pielāgota telpu un Jūsu atvālētai platībai. Minimālā platība 4m x 2m. Jo lielāka trase jo interesantāk! Mašīnu daudzums atkarīgs no izvēlētās platības. Trases borti tiek pielīmēti ar abpusējo līmlenti pie grīdas seguma. Demontējot trasi līmes pēdas nepaliek uz grīdas seguma.

Cerot uz veiksmīgu sadarbību,

Renārs Griķis 
SIA „R G” valdes loceklis un projekta autors 
Mobilais tālrunis 29273919 
e-pasts  [email protected]
www.redrift.lv