REDRIFT pasākumi

Metāla svētki Jelgavā 2014 - Metāla spēles

0 Komentāri
2464
6-09-2014

Spēles jau izsenis ir kalpojušas ne tikai kā izklaides veids, bet arī veids, kā interesantā veidā iepazīt pasauli, gūt jaunas zināšanas un pieredzi!

601e2cd34d482904d4fac0c8a3c5e0a3


Jau senie karavadoņi izmantoja spēles, lai izsvērtu un attīstītu savas kara stratēģijas. Mūsdienās spēles tiek izmantotas, sākot no mikrobioloģijas līdz pat mākslai un militārajai jomai.
Spēle ir universāls veids, kā apgūt un iepazīt ko jaunu, sākot no bērnības līdz sirmam vecumam! Spēle ir veids, kā pavadīt brīvo laiku un gūt jaunatklāsmes prieku un aizrautību!
Metāla spēļu aizraujošais spēks slēpjas to daudzveidīgajā saturā - no metālapstrādes, uzņēmējdarbības, amatniecības, karjeras un izglītības iespēju iepazīšanas līdz izklaidei, sportam, prāta asināšanai un veiklības treniņam, ļaujot katram svētku dalībniekam atrast un izvēlēties tieši sev interesējošo! Viena no mūsdienu populārākām sporta spēlēm ir radio vadāmās drifta mašīnas. Tāpēc REDRIFT komanda arī piedalījās šajā pasākumā. Jelgavas iedzīvotājiem un to viesiem bija lieliska iespēja BEZ MAKSAS (pateicoties Jelgavas pilsētas pašvaldības pieaugušo izglītības iestādei "Zemgales reģiona Kompetenču attīstības centram") uzzināt par šo hobiju un sporta veidu, kā arī izmēģināt savas prasmes tā vadīšanā. Visiem klātesošajiem tika izstāstīts par šo mašīnas uzbūvi un tehniskajiem parametriem. Uzzinot, ka šīs mašīnas tehniski neko daudz neatšķiras no īstām sporta mašīnām daudzi, jo daudzi gribēja ar tām izbraukt. Citiem pat izdevās to izdarīt vairākas reizes. Arī šoreiz cilvēki ar jau vairāku gadu automašīnas vadīšanas stāžu atzinīgi novērtēja šo radio vadāmo RC Drifta mašīnu vadāmību. Liels paldies, REDRIFT komanda izsaka Jelgavas pilsētas pašvaldības pieaugušo izglītības iestādei "Zemgales reģiona Kompetenču attīstības centram un jo īpaši Astras kundzei! Par šo lielisko iespēju piedalīties Jelgavas Metāla svētkos.

0.0
Pēdējo reizi Labots: 12 jnijs, 2015
Līdzīgie Raksti: Rīgas pilsētas svētki 2017 Priekules pilsētas svētki 2017 Engures pilsētas svētki 2017 Limbažu pilsētas svētki 2017 Viesītes pilētas svētki 2017 Valmieras pilsētas svētki 2017 Cēsu pilsētas svētki 2017 Jomas ielas svētki 2017 Sporta spēles 2017. kempingā "Sniedzes" Rojā Zvejnieku svētki 2017
Jelgava

Vēl Nav Komentāru...

Atstāt atbildi

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.